luni, 30 martie 2009

poate

nu ma intreba de ce nu mai spun nimic,de ce nu mai zambesc,de ce nu mai sunt cum eram odata..pur si simplu doar ma intreb: de ce ..si mai ales de ce nu? dar ce folos? raspunsul il stiu.nu e vina ta si nici a mea.dar daca altfel nu se poate..atunci va fi ca si pana acum.privesc si nu vad..aud si nu inteleg. as mai scrie..dar nu acum..tot ce gandesc..fiecare "orice" si fiecare "tot" se refera la "numai tu.":)

3 comentarii:

  1. de ce sunt peste tot doua puncte in loc de trei?

    RăspundețiȘtergere
  2. cred ca autoarea acestui blog ar trebui sa vina la bucuresti in weekend

    RăspundețiȘtergere
  3. hai..stiu ca ai talent..stiu ca poti mai mult..pune mai multa dragoste in blogul asta caci vb aia..daca nu pui dragoste..n-are niciun gust :P :)) si da..mai vino prin buc..ii e dor de tine

    RăspundețiȘtergere